REPORTAŻ ŚLUBNY ANGELIKI I SYLWIUSZA

Każdy reportaż ślubny, który wykonuję jest jedyny w swoim rodzaju. Piękny i wyjątkowy. Bo każdy z Was ma swoją historię. Jedyną. Niepowtarzalną. Dlatego uwielbiam tę pracę. Bo nic dwa razy się nie zdarza. A dzięki zdjęciom, które Wam oddaję – chwile te zostają na zawsze. Nie ulatują.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU ANGELIKI I SYLWIUSZA

Angelika i Sylwiusz zdecydowali się na pełny reportaż – od przygotowań aż do oczepin. Przygotowania są momentem, w których emocje nabierają tempa. Dzięki temu, pięknie można uchwycić je na zdjęciach. Ale nie tylko pojawiają się emocje i ekscytacja. Przychodzi również stres. I w takich chwilach przydaje się pomoc fotografa, czy też kamerzysty, którzy nauczeni doświadczeniem wykonywanych reportaży, wiedzą jak ostudzić nieco klimat, aby wszystko poukładało się po myśli młodych.

Wspaniały makijaż i fryzurę wykonała Natalia Went, którą gorąco polecam. Angelika wyglądała powalająco. Sam Pan młody w pierwszej chwili nie poznał Angeliki. Oniemiał, gdy tylko ją ujrzał w roli Pani Młodej.

Ślub Angeliki i Sylwiusza był bardzo tradycyjny. Po przygotowaniach młodzi przywitali zgromadzonych gości. Następnie odbyło się błogosławieństwo. Nie obyło się bez łez i wzruszenia. Piękne indywidualne błogosławieństwo popłynęło od mam oraz babci.

Siostra Angeliki sprezentowała młodym wspaniałą niespodziankę. Była nią wynajęta limuzyna, którą pojechali do ślubu. Samochód wypożyczony został od Fabryka Klasyka – Rock in cabrio.

Ślub Angeliki i Sylwiusza

Uroczystość zaślubin odbyła się we wspaniałym zabytkowym Kościele Rzymskokatolickim p.w. św. Małgorzaty w Płużnicy. Wnętrze kościoła jest bardzo klimatyczne. Liczne obrazy na ścianach i na ołtarzach (głównym i bocznych) dodają świętości miejscu. To był jeden z piękniejszych ślubów, jakie dotychczas wykonałam.

Angelika i Sylwiusz poprosili swoją córeczkę, aby niosła ich obrączki ślubne. Dziewczynka bardzo przejęła się swoją rolą i wszystko wyszło wręcz idealnie.

Wesele Angeliki i Sylwiusza

Po całej uroczystości zaślubin, zmierzaliśmy na salę Gospoda Przy Piecu. Z tego miejsca chciałabym gorąco polecić lokal. Przepyszne jedzenie, organizacja też pierwsza klasa. Bez problemu nawiązałam współpracę z kuchnią, która zawczasu informowała o kolejnych punktach, jakie mają odbyć się w trakcie wesela. Dzięki temu, mogłam sfotografować chleb na powitanie gości, czy też tort nim wjechał na salę.

Na miejscu czekał już Dj Dejw -Dawid Brzozowski. Który zapewnił młodym oraz gościom dużo rozrywki i zabawy. Mimo, że liczba uczestników była niewielka, to na parkiecie stale były tłumy.

ZDJĘCIA GRUPOWE ORAZ SESJA PLENEROWA W RAMACH REPORTAŻU ŚLUBNEGO

Zawsze w ramach reportażu ślubnego, jest punkt na zdjęcia grupowe oraz na minisesję Pary Młodej. Moment sesji dogrywam zawsze z dj / zespołem, aby przypadkiem młodzi nie byli poza salą w nieodpowiedniej chwili.

Pozytywnie Nakręceni Studio

Usługodawcy na ślubie i weselu Angeliki i Sylwiusza

Spodobał Wam się reportaż Angeliki i Sylwiusza? Koniecznie zajrzyjcie do innych wpisów z reportaży ślubnych.