REPORTAŻ ŚLUBNY KLAUDII I WOJTKA

Jak Klaudia do mnie trafiła? Poprzez Instagram. W pierwszej chwili nie rozpoznałam jej po loginie, ale gdy tylko weszłam na profil zobaczyłam dziewczynę, którą pamiętałam z lat szkolnych. Z Klaudią chodziłyśmy do jednego gimnazjum, razem uczestniczyłyśmy w niejednej akademii. Dlatego, gdy tylko napisała, że chciałaby abym wykonała dla niej i dla Wojtka reportaż ślubny, sprawiło mi to ogromną radość.

Przygotowania ślubne Klaudii i Wojtka

Dzień reportażu rozpoczęłam w domu Państwa Młodych, gdzie odbyła się pierwsza część przygotowań Klaudii i Wojtka. Tam towarzyszyłam Pani Młodej, która przechodziła swoją metamorfozę dzięki świetnej wizażystce Marzenie Stalmach oraz fryzjerce Martynie Fender. Finisz przygotowań odbył się w domu rodziców Młodej, gdzie rodzice pobłogosławili młodych. Następnie pojechaliśmy do kościoła. Ślub odbył się w kościele pw. Matki Bożej Piekarskiej w Woli.

Ślub Klaudii i Wojtka

Przyjęcie Weselne Klaudii i Wojtka

Po uroczystych zaślubinach w Kościele popędziliśmy na salę Olszyna Events, gdzie goście weselni złożyli życzenia parze młodej. a później zabawa trwała do białego rana. O wystrój sali zadbał Love Decorations – usługi florystyczne i dekoratorskie, a na miejscu na weselników już czekał DJ Węgrzynek, który poprowadził całą zabawę.

SESJA ŚLUBNA KLAUDII I WOJTKA

Klaudia i Wojtek zdecydowali się zrezygnować z mini sesji zdjęciowej w dniu ślubu i umówiliśmy się w innym dniu. Miejsce jakie upatrzyli sobie na plener ślubny były tzw. Polskie Malediwy czyli park Gródek w Jaworznie, gdzie dawniej były kamieniołomy, a dzisiaj można wybrać się tam na spacer rodzinny, czy też na sesję zdjęciową. Miejsce to słynie w całej Polsce głównie dzięki zbiornikowi wodnemu, który w blasku słońca mieni się szmaragdowymi kolorami, dzięki czemu można poczuć się niemal jak na Malediwach. Z tego miejsca wielkie brawa dla Państwa Młodych, którzy po wielu namowach odważyli się wejść do wody. Dzięki temu uzyskaliśmy rewelacyjne efekty naszej sesji.

USŁUGODAWCY NA ŚLUBIE I WESELU KLAUDII I WOJTKA

Spodobał Wam się reportaż Klaudii i Wojtka? Koniecznie zajrzyjcie do innych wpisów z reportaży ślubnych.