SESJA NARZECZEŃSKA OLI I FILIPA

Sesja narzeczeńska w Toruniu wcale nie musi być nudna. Większość osób kojarzy Toruń ze starówką, bulwarem i punktem widokowym. Gdy pary zgłaszają się do mnie na sesje zdjęciowe i chcą wybrać sesję wśród zieleni, to pierwsza propozycja jaka przychodzi im na myśl – Park na Bydgoskim Przedmieściu.

Park ten ma swój urok, ale ja lubię odbiegać od standardów i klasyki. Z tego powodu, gdy usłyszałam o pomyśle Oli i Filipa, że chcieliby sesję na Toruńskim Jarze ucieszyłam się.

Jak Ola i Filip trafili do mnie na sesję narzeczeńską?

A wszystko to było tak. W zeszłym roku Filip chcąc znaleźć idealny prezent dla swojej siostry Zuzi i jej narzeczonego Radka, zakupił u mnie Voucher na sesję zdjęciową. Efekty tak się parze spodobały, że w tym roku Zuzia z Radkiem zakupili Voucher dla Filipa i Oli. Tak właśnie historia zatoczyła koło. Sesję Zuzi i Radka znajdziecie tutaj.

Sesja narzeczeńska wśród bzów

Pierwsza lokalizacja jaką wybrała para była aleja bzów na osiedlu Jar. Niestety początek czerwca jest już okresem przekwitania tych kwiatów, lecz mimo tego, udało nam się uchwycić piękno kwiatów, no i przede wszystkim pary.

Sesja narzeczeńska z pupilem

Nie da się ukryć, zwierzęta są częścią rodziny, dlatego sesja zdjęciowa nie mogła odbyć się bez Przecinka. Po części w bzach pojechaliśmy po psiaka i wyruszyliśmy do lasu na kolejną część sesji narzeczeńskiej. Na miejsce dotarliśmy już na zachód słońca, dzięki temu uzyskaliśmy świetne światło na zdjęciach, które nadało rewelacyjnego klimatu zdjęciom.


W trakcie sesji zdjęciowej fotografowałam aparatem Canon 6d Mk2. Głównie użytkowałam obiektyw Canon 85mm 1.8. Drugim obiektywem był Canon 50mm 1.8. Dzięki wydłużonej ogniskowej 85mm zdjęcia są bardzo miękkie. Kolejnym atutem tego obiektywu jest fakt, że ujęcia powstają z większej odległości. Dzięki temu modele nie są tak skrępowani przed aparatem, a co za tym idzie, łapię to co najważniejsze – czyste emocje, a nie tylko puste pozy.

Jeżeli zainteresowała Was taka forma prezentu, serdecznie zapraszam do zakupu Vouchera jaki Filip sprawił Zuzi, a Zuzia Filipowi. Ofertę znajdziecie tutaj. Aktualnie w ofercie są ręcznie wykonane zaproszenia autorstwa Rękodzieło Made by me.