SESJA NA WIECZORZE PANIEŃSKIM MALWINY

W ostatnim czasie miałam przyjemność robić sesję zdjęciową na wieczorze panieńskim Malwiny. Dziewczyny były super zorganizowane i zdecydowanie wiedziały, jaki typ rozrywki sprawi, że wszystkie będą dobrze się bawić.

Przed sesją zdjęciową spędziły czas na zajęciach tanecznych w Studio Tańca „Nie Po Palcach”. Rafał nauczył dziewczyny świetnego układu, który pokazały mi jeszcze na sali studia. Efekty możecie zobaczyć poniżej 🙂

Następnie spacerkiem przez piękną zabytkową Toruńską starówkę, zmieniłyśmy lokalizację sesji na mury zamku krzyżackiego, gdzie dziewczyny upamiętniły ten piękny wieczór łykiem wina. Zabawy było co nie miara. Zrobiły nawet wspólny tatuaż (a tak właściwie odświeżyły – dobry myk wymyśliły – woda mineralna).

Oczywiście nie mogło zabraknąć standardowych ujęć z Panną Młodą. Grupówki chociaż są standardem w trakcie różnych wydarzeń, cieszą się bardzo dużą popularnością.

Przy okazji sesji na wieczorze panieńskim Malwiny miałam możliwość spróbować zdjęć z motywem malowania światłem. Zimne ognie idealnie się do tego nadają, a wieczorna pora sesji bardzo nam sprzyjała, aby osiągnąć zadowalające efekty. Był to już ostatni punkt naszej wspólnej sesji zdjęciowej.

To był zdecydowanie udany wieczór. Świetna atmosfera wśród dziewcząt oraz doskonała organizacja pozwoliły uzyskać idealne ujęcia.

Jeżeli jesteście ciekawi innych sesji panieńskich oraz oferty, zapraszam Was do linków poniżej: