FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Witam serdecznie.

Pomagam Młodej Parze zatrzymać w czasie najważniejszy moment wspólnego życia – dzień ślubu, dzięki czemu wspomnienia z tego Wielkiego Dnia, który jest początkiem wspólnej drogi, są stale świeże, jakby to było wczoraj, a żar miłości jaki pałacie do Siebie mówiąc sobie „TAK” nie przemija.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą reportażu ślubnego. Znajdą Państwo bogate pakiety w różnych wariantach, co pomoże dostosować opcję do Państwa wymagań. Jeżeli nie znaleźliście odpowiedniej opcji dla siebie, to zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. To jest WASZ dzień, WASZ wymarzony dzień.
Fotografia ślubna jest bardzo wymagającym zleceniem, dlatego zawsze przykuwam szczególną uwagę do odpowiedniego przygotowania. Uchwycenie najważniejszych chwil w tym dniu jest dla mnie czołowym zadaniem. Zawsze staram się, aby zdjęcia miały duszę, a przeglądane za kilka lat wracały wspomnienia.
Zlecenia oddaję na pięknych pamiątkowych pendrive.

Pakiet 1 (SMALL)
1. REPORTAŻ ZE ŚLUBU (ŚLUB CYWILNY / KOŚCIELNY)
– otrzymujecie Państwo min. 80 zdjęć, które obejmują ujęcia z ceremonii ślubu, życzeń oraz zdjęć grupowych. Zdjęcia oddane zostaną na pendrive.
1.700zł
2. KOSZT DOJAZDU
– odległość liczymy od Torunia do miejsca ślubu
2zł / km
3. DODATKOWE UTWORZENIE FOTOKSIĄŻKI200zł
Pakiet 2 (MEDIUM)
1. REPORTAŻ ZE ŚLUBU (ŚLUB CYWILNY / KOŚCIELNY) ORAZ REPORTAŻ Z PRZYJĘCIA/WESELA DO 4H
– otrzymujecie Państwo min. 150 zdjęć, które obejmują ujęcia z ceremonii ślubu, życzeń, zdjęć grupowych oraz reportażu z wesela lub przyjęcia (obecność fotografa na sali do 4h) . W dniu ślubu wykonana zostanie mini sesja zdjęciowa Państwa Młodych. Zdjęcia oddane zostaną na pendrive.
2.700zł
2. KOSZT DOJAZDU
– odległość liczymy od Torunia do miejsca ślubu
2zł / km
3. DODATKOWE UTWORZENIE FOTOKSIĄŻKI 250zł
Pakiet 3 (LARGE)
1. REPORTAŻ ZE ŚLUBU (ŚLUB CYWILNY / KOŚCIELNY) ORAZ REPORTAŻ Z PRZYJĘCIA/WESELA DO OCZEPIN
– otrzymujecie Państwo min. 350 zdjęć, które obejmują ujęcia z ceremonii ślubu, życzeń, zdjęć grupowych oraz reportażu z wesela aż do oczepin. W dniu ślubu wykonana zostanie mini sesja zdjęciowa Państwa Młodych. Zdjęcia oddane zostaną na pendrive.
3.700zł
2. KOSZT DOJAZDU
– odległość liczymy od Torunia do miejsca ślubu
2zł / km
3. DODATKOWE UTWORZENIE FOTOKSIĄŻKI 250zł
Pakiet 4 (EXTRA LARGE)
1. REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU OD PRZYGOTOWAŃ DO OCZEPIN
– otrzymujecie Państwo 500 zdjęć, które obejmują ujęcia z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubu, życzeń, zdjęć grupowych oraz reportażu z wesela aż do oczepin. . W dniu ślubu wykonana zostanie mini sesja zdjęciowa Państwa Młodych. Zdjęcia oddane zostaną na pendrive.
4.600zł
2. KOSZT DOJAZDU
– odległość liczymy od Torunia do miejsca ślubu
2zł / km
3. DODATKOWE UTWORZENIE FOTOKSIĄŻKI 250zł

Ustalanie terminu odbywa się drogą mailową oraz telefoniczną, a ostateczna rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy oraz wpłaty zadatku w wysokości min. 30% pakietu. Pozostała część płatności dokonywana jest do tygodnia od dnia ślubu. Wystawiam fakturę.

PHOTOEDITH EDYTA JACZYŃSKA FOTOGRAFIA

TELEFON : +48 697 078 410
MAIL : kontakt@photoedith.pl